Co mi letos přináší podzim

O víkendu kalendář zahlásil, že je mezi námi podzim. A nejen kalendář. Venku se citelně ochladilo, déšť získává na četnosti a síle a večer se smráká stále dřív. Teplo posledních dní vystřídal podzim ve své rozmanitosti a nastal můj nejoblíbenější čas. Vím, že mnoho lidí podzim nemusí a přiznám se, že i mně občas chybí sluníčko, ale čím starší jsem, tím víc mi klid a zachumlanost barevného (i toho šedého) podzimu vyhovuje. Ano, líbí se mi sedět doma, na sobě teplé ponožky, zachumlaná v dece, vedle mě kouřící čaj a z okna pozorovat mokré šero i padající listí. Podzim v našem novém domově umí být krásný, o tom jsem se přesvědčila loni, když jsme se přistěhovali. Ovšem letos, letos mohu na tohle klidné pohodlí zapomenout. 

...

Nečeká mě tedy nic hrozivého, ba naopak. Moje první lázně. Nikdy by mě nenapadlo, že ze mě jednoho dne bude lázeňský host (kterému navíc ještě nebylo třicet), který bude popíjet karlovarské prameny a přebíhat z jedné procedury na druhou. Těším se, ale lhala bych, kdybych tvrdila, že nejsem trochu nervózní. Balení je za mnou, ani se neptejte, kolik toho s sebou na ty tři týdny tahám, a dnes se přesouvám do svého nového "doma". Bude se mi stýskat po naší dračí sluji, ale zároveň se těším, že zažiji něco nového. Jsem vlastně v tomhle dost rozpolcená - chci do lázní a zároveň chci zůstat doma. 

Původně jsem myslela, že vám budu psát zážitky ze svého pobytu, ale nakonec jsem se rozhodla, že s sebou nebudu tahat ještě noťas. Ale na FB a Instagramu Hnízda vás určitě budu sem tam informovat o svém pobytu. Možná si budu psát i deník a o své ucelenější zážitky se s vámi podělím zpětně i tady, pokud bude zájem. A teď už se rozloučím, píšu tohle na koleni v den odjezdu, abyste věděli, že stále ještě žiji a myslím na vás. Mějte se tu hezky a já doufám, že z lázní přijede úplně nová Narciska, která krom jiného zvládne smazat všechny (nejen) recenzní resty a takové ty další sliby. Znáte to. 


Takže, lázeňskému flákání zdar a za tři týdny zase tady! 

Komentáře

 1. Tak tedy flákání nazdar a za tři týdny se tady těším....
  Ráda sem chodím na návštěvu.
  db

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tři týdny mi přišly jako dlouhá doba, ale ono to uteklo... Odjížděla jsem ze "zeleného údolí" a tady se najednou všechno barví do žluta a oranžova. Je to pastva pro oči. :)

   Vymazat
 2. Tak snad ti tam bude příjemně a pořádně si ty lázně užij :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nakonec to bylo moc příjemné a klidně bych se tam ještě na pár dní vrátila. :)

   Vymazat
 3. As a general rule, nonetheless, never guess greater than you'll be able to|you presumably can} afford to lose. As we have already established, the only way to get the most out of a video poker game is to use a mathematically derived strategy. There are a number of} methods to develop such and so they all depend on the type of|the kind of} actual cash video poker game you're be} half 온라인카지노 in} and its corresponding guidelines.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!