neděle 30. července 2017

Kniholéto - Knižní srpen

Červenec se blíží ke svému konci a s ním i má historicky první fotovýzva na Instagramu - #kniholeto část #kniznicervenec. Jsem moc ráda, že vás tahle výzva chytla, že jste se ke mně přidali a vznikly tak úžasné fotky a nápady. Věřím, že jste si to užili a podle nadšeného ohlasu na FB Hnízda soudím, že ano. A proto jsem se rozhodla, že pro vás vytvořím i #kniznisrpen. Úmyslně píší, že srpnová výzva bude hlavně pro vás - nejsem si totiž jistá, jak s tím vším stěhováním a přesunem budu zvládat ještě něco navíc. Ale teď už k samotné výzvě - některým #kniholeto netřeba představovat, ale třeba nabereme nové kreativní duše, které by si rády zpestřily léto. 

#kniholeto - zadání

#Kniholeto je primárně knižní instagramová fotovýzva - každý den má své téma a je jen na vás, jak ho pojmete - doslova, barevností, tématem knih, záleží opravdu jen a jen na vás a vaší fantazii, které se meze co, nekladou. Fotku pak sdílejte na svém Instagramu s označením #kniholeto a #kniznisrpen - všechny vaše výtvory budou pěkně pohromadě a já se budu kochat. Uvidíte, že je to zábava! A tak trochu snaha dohnat sebe sama k něčemu pravidelnému a kreativnímu (osobně s tím mám trochu problémy, teď ještě umocněné stěhováním). Budu však ráda, když se přidáte třeba jen v určité dny, nepravidelně, u témat, která se vám líbí. Pořád by vás to mělo hlavně bavit. 

Mé střípky z #kniholeto #kniznicervenec
I když jsem Kniholéto zamýšlela hlavně pro prostředí Instagramu, Klára z Tatafa a jeho kouzelný svět mě svým mailovým dotazem dovedla k myšlence, že by bylo prima, kdybyste se neostýchali, a výzvu si přizpůsobili třeba jako článek na blog, post na Facebook či jinou formou, která je vám blízká. Přesto zkuste dodržet označení #kniholeto a #kniznisrpen a když odkážete na Hnízdo, zlobit se za to nebudu. 

Už teď se moc těším na vaše výtvory. Nevím, jak to bude s mou vlastní účastí, ale doufám, že to vás nijak neodradí. Ba naopak. Příjemnou zábavu a užijte si báječný srpen!