pondělí 10. července 2017

Kniholéto 1. týden

Původně jsem svou první knižní instafotovýzvu na blog vůbec tahat nechtěla. Měla si žít vlastním životem na sociálních sítích, ale slibuji, že se srpnovou verzí #kniholeto už takovou chybu neudělám. Udělalo mi radost, s jakým nadšením se do ní knihomolové na Instagramu pustili, s jakou kreativitou se zhostili daných témat. Vůbec mě mile překvapilo, že se Kniholéto setkalo s tak vřelým přijetím. Děkuji všem, kdo se už zapojili a vy ostatní, klidně se přidejte do rozjetého vlaku, budeme jen rádi! A jak na to?


#kniholeto - zadání

Každý den má své téma a je jen na vás, jak ho pojmete (doslova, barevností, tématem knih - záleží jen na vás a vaší fantazii). A pak už stačí sdílet na vašem Instagramu (a kde jinde uznáte za vhodné) s označením #kniholeto a #kniznicervenec ať jsou všechny vaše výtvory pohromadě a já se mohu kochat. Uvidíte, že je to zábava! A tak trochu snaha dohnat sebe sama k něčemu pravidelnému a kreativnímu (osobně s tím mám trochu problémy). 

Teď bych se s vámi ráda podělila o střípky, které se v prvním týdnu výzvy objevily. Fotek je spousta a mrzí mě, že je sem nemohu vybrat všechny do jedné, ale snad mi odpustíte.

orvokkit

 
Za týden se tu sejdeme nad dalšími fotkami, sama jsem zvědavá, co druhý týden Kniholéta přinese. Děkuji za vaši účast a jen tak dál - bavte se!