Křest knihy Zahrada: Návrat

Tohle nedělám často. Většinou na Hnízdě na knižní akce neupozorňuji, alespoň ne předem. Rozhodla jsem se však udělat drobnou výjimku. Vždyť ta přeci potvrzuje pravidlo, ne? Jedná se o křest nového dílu Zahrady, jejíž autorka Jana Richterová si, dle mého názoru, zaslouží prorazit více mezi lidi. Její knihy jsem si oblíbila a byla bych ráda, kdyby se i mezi čtenáři mého blogu našli další obdivovatelé této české autorky. Zahrada je románová pentalogie na pomezí městské fantasy a magického realismu, jejímiž hrdiny jsou dnešní mladí lidé volně sdružení do přátelské skupiny. Zatím vyšly tři díly: Sféra, Lovec a Návrat. A právě poslední jmenovaný se bude v následujících dnech v Ostravě a Opavě křtít. 


Jana Richterová - Zahrada: Návrat

Nakladatelství Kruh ve spolupráci s Klubem Art v Opavě a Knihovnou města Ostravy 
Vás srdečně zvou

na křest knihy ZAHRADA – NÁVRAT od Jany Richterové

Kniha bude pokřtěna dne 25. 11. 2015 v 17.30 hodin ve společenském sále Knihovny města Ostravy a 2. 12. 2015 v 19 hodin v Klubu Art v Opavě

Opavská spisovatelka představuje po předchozích dílech LOVEC a SFÉRA třetí část své pentalogie ZAHRADA, tentokrát s podtitulem NÁVRAT. Jedná se o poutavý společenský román s prvky magického realismu a městské fantasy. Knihu vydává s podporou Statutárního města Opavy Nakladatelství Kruh. 

Ostravský knižní křest bude spojen s koncertem komorního tělesa Regna Musica řízeného Pavlem Knápkem, slovem provede Magda Bohušová a ukázky z díla přečte herec činohry NDM Miroslav Rataj. Akci pořádá Knihovna města Ostravy a nakladatelství Kruh.

V opavském Klubu Art knihu představí a návštěvníky přivítá publicista, hudebník a pedagog Milan Bátor, hudbou doprovodí studenti Církevní konzervatoře v Opavě. Pořádá Klub Art OKO Opavská kulturní organizace a Nakladatelství Kruh.

FB Zahrada

Měla jsem v plánu se ukázat v Ostravě, bohužel, pan C. se rozhodl, že se mu cestovat nechce, takže zůstávám doma u čaje a v blízkosti toalety. Každopádně všem, kdo se rozhodnou na křest zajít, budu tiše závidět a popřeji jim, aby si to neskonale užili! Tak co, vydáte se za Zahradou? Komentáře