Dej mi vědět, co bys rád/a četl/a!

Aby blogování bylo zábavou, je třeba (alespoň) dvou lidí - toho, kdo píše a toho, kdo bude psané číst. Blogování je zkrátka vztah. Můžeme spolu sdílet radost a vzájemně si naslouchat - a potom bude krásně fungovat. A nebo na sebe můžeme kašlat, ale pak se nesmíme divit, že to vše jde do kytek. Čas a prostor pro sebe sama je nesmírně důležitý. Ovšem neméně důležité je to, co sdílíme spolu. Proto bych byla moc ráda, kdybyste mi v tomhle směru pomohli vy, moji čtenáři. 


Podzimní čtení

Předpokládám, že ke mně chodíte proto, že se vám tu líbí. Že máte, stejně jako já, rádi knihy a vše kolem nich, že se vám líbí můj styl psaní, mé myšlenky. Že je vám na Hnízdě prostě dobře. Jsem za to ráda, neskutečně. Ale uvědomuji si, že do teď to tu bylo hlavně o mně. Jistě, Hnízdo je můj blog, proč by tedy neměl být o tom, co se mi honí hlavou. Přesto i to se dá skloubit s vaší chutí po čtivu.

Nechci, abyste mě pochopili špatně - nehodlám Hnízdo podřizovat ostatním, to rozhodně ne. Na druhou stranu bych vám ráda udělala radost. Takže je-li něco, na co byste rádi znali můj názor, nějaký knižní článek, který by se vám líbil, případně byste rádi četli více "povídek a příběhů", máte příležitost podělit se se mnou o své postřehy a touhy. Své postřehy můžete napsat do výše uvedeného formuláře (je hezky podzimní) a nebo klidně do komentářů, záleží na tom, co je vám příjemnější. Jsem zvědavá, co si na mě vymyslíte a budu se těšit na naše sobotní chvilky - protože bych ráda zavedla pravidelné sobotní články. Pomůžete mi s tím?  


Komentáře

 1. Prima nápad :) Sama bych líp nevyjádřila to, co zmiňuješ v úvodu článku. Každý píše tak nějak pro sebe, ale co si budeme povídat, pokud nejsou čtenáři, je to hned trochu smutnější. Samotnou mě baví spontánní nápady, které mě čas od času osvítí, ale je prima se zeptat i čtenářů, co by je zajímalo :) Pravidelnost na blogu je fajn, sama ji většinou dodržuji, ačkoli mi léto trochu zkřížilo blogové plány :) Když mě něco napadne, vrátím se a něco sesmolím do formuláře. Každopádně si ráda přečtu cokoli, co napíšeš (pomohla jsem co? :D)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hh, to mi připomnělo Hvězdy nám nepřály - "Přečetla bych si i Váš nákupní seznam.". :D Jsem ráda, že nejsem sama, kdo to tak cítí, jak píšeš sama, bez čtenářů, to si člověk rovnou může psát prostě pro radost do šuplíku a nemusí "lézt s kůží na trh". :)

   Já miluji spontánnost, z hlubin své křehké a chaotické duše ji ctím. Ale. Je příjemné vložit trochu "pravidel" do tvůrčího chaosu. Navíc, většina lidí, co se zatím ozvala, by stejně ráda četla to, nad čím já už jsem třeba přemýšlela, ale z nějakého důvodu jsem si říkala, že je to asi blbost. :D Nebo jsem nakonec šla jinou cestou...

   Vymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!