Listopadová soutěž s Ajaxem

Před námi je poslední listopadový týden. Na sníh to venku moc nevypadá, ale už se nám začíná aspoň trochu ochlazovat. Ráda bych vám ten poslední týden zpříjemnila (a vynahradila absenci sněhu). Bílého koně s Martinem po ruce nemám - občas mám pocit, že se Martin každoročně opije a po cestě k nám z koně spadne a proto jsme bez sněhu. Já jsem vždy sníh milovala. Když není sníh, je třeba udělat si radost jinak - a co je lepší a větší potěcha, než něco dobrého ke čtení? 
Minulý měsíc jste mohli na mém blogu postřehnout několik článků k novince, již vydalo nakladatelství Host - jedná se o prequel k Nonstop knihkupectví pana Penumbry s názvem Ajax Penumbra 1969 ( pouze jako e-kniha)Mým článkům se dostalo největšího ocenění (nutno říct, že mě to vážně moc bavilo) a vyhrála jsem "Speciální balíček" obsahující 3x knihu Nonstop knihkupectví a 3x e-knihu Ajaxe P. - a právě těmi vám hodlám udělat radost. 

Soutěžit budeme do neděle 30.11.14 do 20:00 - poté se formulář uzavře. Vyberu tři výherce (sama, případně mi pomůže random, to se ještě uvidí), kteří dostanou jednu knihu a jednu e-knihu. Ty bude posílat rovnou HOST, tak se nelekněte. 

Nebudu po vás chtít žádné sledování, nic takového - jen odpovědi na pár otázek ve formuláři, jsou spíše "zvědavostní", nic těžkého. Účastnit se můžete, máte-li doručovací adresu na území České republiky (ostatní prominou). Věřím, že mají všichni tolik slušnosti a nebudou se pokoušet o duplicitní vstupy (zatím se mi to ještě nestalo, tak prosím nezklamte mou něžnou duši). 

Tak tedy, směle do toho a přeji vám hodně štěstí. A příjemný konec listopadu. Komentáře

 1. Mne síce sneh nechýba (jazdím autom každý deň do práce 25 km tam a naspäť, takže snežiť má povolené až na Vianoce), ale potešiť sa knihou by som sa nechala aj tak. Hlavne, keď na Nonstop kníhkupectvo si brúsim zuby už dlhšie. :) Takže vyplnené a držím si palce! ;)
  Inak gratulujem k oceneniu od Hosta, to poteší, že? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, máš pravdu, potěší to a hodně. :) Udělalo mi to vážně velkou radost. :) Tak to mě sníh chybí - obzvlášť na ty Vánoce...

   Vymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!