Vyhlášení soutěže o Dobrodružství milovníka knih

Máme tu pátek a s ním konec soutěže o můj výtisk Dobrodružství milovníka knih. Zúčastnilo se vás krásných jednadvacet knihomilů - moc vám tímto děkuji! Ovšem vítězem může být jen jeden - a pro tentokrát je to slečna Iveta B. která odpověděla jako osmá v pořadí a random.org vylosoval právě tohle číslo.  


Současně jsem se vás ptala, pro jakou knihu byste vraždili - a tady je výtah několika (pro mě) nej odpovědí.  • Seŕrlaid: Zajímavá otázka :)) Vraždila bych za knížku, která bohužel neexistuje a to k prequel k HP z dob Pobertů :3 To bych si fakt ráda přečetla! :)
  • Owlie: A teď odpověď na tvou otázku.. vlastně pro každou. Pro každou knihu kterou vlastním bych ostatním přelámala ruce i nohy kdyby jim chtěli něco udělat, a pro každou knížku kterou chci bych zabíjela - jen abych ji dostala O:)
  • Ivet: Pro knížku, ve které by byl návod na to, jak řešit všechny problémy a nepříjemnosti, který v životě přijdou (hlavně tu vraždu, díky které se k té knize dostanu). Jednoduché rady, které jsou univerzální pro většinu situací a fungují. A když by to nešlo, tak jakoukoliv knížku, která pomůže se od všeho aspoň na pár hodin odpoutat. Ale jinak podepsané Pokání od Iana McEwana. S osobním věnováním samozřejmě... :)
  • Michaela Moserová: Kniha, kterou bych ze své knihovny nedala je "Továrna na smrt". Jistě všichni znají i když ji třeba nečetli. Dlouho jsem ji sháněla a nakonec se mi podařilo získat svazek z roku 1959 i s věnováním jednomu nejmenovanému členu VB za dobrou a obětavou spolupráci v prosinci v Brně téhož roku. Paradox vidím v jedné věci... kniha začíná předmluvou a hned první věta zní: "Čtenáři, kniha, která před Tebou leží, je knihou Tvé svobody."... Z mého úhlu pohledu nebyli lidé svobodní za války ani v době, kdy nám vládli komunisté... Nejnovější kniha, za kterou bych vraždila je vtipná a plná energie ... a to je "Muž jménem Ove". Kdo nečetl, doporučuji... budete se smát od začátku do konce :) 

Všem vám ještě jednou moc děkuji za účast - mám z hojného počtu velkou radost. Nesmutněte, pokud výhra nepadla na vás - já zase brzy nějakou soutěž vymyslím, chcete? :) 


Komentáře

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!