„Je holdem umělci, když ho vykrádají.“ Georges Braque

Včera jsem vám na sebe prozradila (krom své kuřácké minulosti), že mám ráda citáty. A nepřekvapuje mě, že spousta z vás také. Když jsem s blogem začínala, sepsala jsem článek s názvem Milujeme myšlenky jiných, ve kterém mimochodem můžete najít včera použitý Exupéryho citát. Mám ho vážně ráda - vepsala jsem ho dokonce i do kalendáře, který jsem nám doma "vyráběla". V mých začátcích - kdy to tu snad nikdo nečetl, což je škoda - jsem často vypouštěla do netového moře citátové lodičky obohacené vlastními fotkami. A já si řekla, že by bylo moc fajn, kdybych tuhle citátovou konvoj znovu vyslala do rozbouřených vod. Co vy na to?


(Ne)Šťastný den pana Sparkyho


Pro představu se můžete kouknout na odkazy (stačí jen kliknout na jméno) již zveřejněných citátů: Oto František BablerRabíndranáth ThákurMaxim Gorkij a má vlastní myšlenka. Mám spousty skvělých citátů vypsaných v zápisníku (a všude možně) - a moc ráda bych se o ně s vámi podělila, protože toho v sobě tolik skrývají. 


Také bych mohla začít více fotit. Na gymplu (což už je neslušně dávno) jsem tahala foťák všude s sebou a fotila jak divá. A ač mám focení (na amatérské úrovni) pořád moc ráda, jediné, co fotím jsou knihy - což je sice moc super (knihy jsou překrásné modelky), ale přeci jen je to škoda.

Co myslíte, líbilo by se vám, kdybych sem dávala myšlenky, které mi přijdou krásné, zajímavé, vzletné, kouzelné a k nim nějaké své fotky? 
Komentáře

 1. Jednozmačně ano! Moc ráda budu číst články s citáty a snad ještě radši si prohlédnu fotky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Super, to jsem ráda. :) Jen nevím, zda to pojmout jako na začátku - nadpis citát a pod to foto, nebo přidat i něco víc - třeba co pro mne znamená, nebo proč mne zaujal. Hmmm, druhá varianta by mohla být zajímavější, co myslíš? :)

   Vymazat
 2. Taky mám někde deníček, do kterýho jsem si psala citáty <3 Vždycky jsem je ráda četla, hlavně ty nové, které většina lidí nezná :)

  Králík v krabici

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám hned několik "deníčků". :) Jeden ještě ze základky/gymplu, takový malý, kde jsou jen citáty. A pak mám větší, kam si píši vše, co mě zaujme plus mé myšlenky. :)

   Vymazat
 3. Nechápu, že jsem na tento blog narazila až teď... Hrozně se za to stydím, prošmejdila jsem hroznou spoustu blogů, ale tady jsem poprvé, jinak bych si to pamatovala.
  Od teď se stávám pravidelným a věrným čtenářem! :)

  http://my-little-boring-me.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že je z Tebe nový čtenář. :) Doufám, že se Ti u mě bude líbit. :) Vítej v mém Hnízdě. :))

   Vymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!