pátek 11. července 2014

„Je holdem umělci, když ho vykrádají.“ Georges Braque

Včera jsem vám na sebe prozradila (krom své kuřácké minulosti), že mám ráda citáty. A nepřekvapuje mě, že spousta z vás také. Když jsem s blogem začínala, sepsala jsem článek s názvem Milujeme myšlenky jiných, ve kterém mimochodem můžete najít včera použitý Exupéryho citát. Mám ho vážně ráda - vepsala jsem ho dokonce i do kalendáře, který jsem nám doma "vyráběla". V mých začátcích - kdy to tu snad nikdo nečetl, což je škoda - jsem často vypouštěla do netového moře citátové lodičky obohacené vlastními fotkami. A já si řekla, že by bylo moc fajn, kdybych tuhle citátovou konvoj znovu vyslala do rozbouřených vod. Co vy na to?


(Ne)Šťastný den pana Sparkyho


Pro představu se můžete kouknout na odkazy (stačí jen kliknout na jméno) již zveřejněných citátů: Oto František BablerRabíndranáth ThákurMaxim Gorkij a má vlastní myšlenka. Mám spousty skvělých citátů vypsaných v zápisníku (a všude možně) - a moc ráda bych se o ně s vámi podělila, protože toho v sobě tolik skrývají. 


Také bych mohla začít více fotit. Na gymplu (což už je neslušně dávno) jsem tahala foťák všude s sebou a fotila jak divá. A ač mám focení (na amatérské úrovni) pořád moc ráda, jediné, co fotím jsou knihy - což je sice moc super (knihy jsou překrásné modelky), ale přeci jen je to škoda.

Co myslíte, líbilo by se vám, kdybych sem dávala myšlenky, které mi přijdou krásné, zajímavé, vzletné, kouzelné a k nim nějaké své fotky?