středa 11. června 2014

Opět ty pohledy

Po téměř měsíčním půstu mi dorazily další pohledy. Tentokrát opravdu nádherné, až mi srdéčko zaplesalo. Dva dokonce měly tu čest letět letadlem - trochu jim závidím. Jelikož došly "jen" čtyři, mohu vám k nim říct něco víc. :) Byly výživné nejen obrázkem, ale i sdělením (což se, bohužel, poslední dobou často nestávalo). Nemohla jsem se rozhodnout, který pohled dát nahoru, nakonec jsem vybrala kočičku, která dorazila z Maďarska (je prostě sladká).

Szabina z Maďarska


Známky Maďarsko

Szabina píše malinkaté blešky, takže jsem měla co dělat, abych její sdělení rozlouskla. Dozvěděla jsem se, že jí v srpnu bude 25, žije ve vesničce Kartal, ale bude se stěhovat do města Prostě-to-nepřečtu, které je vzdálené 130 km od její domoviny. Má ráda knihy od Kinga, ale Řbitov zviřátek nečetla. Přiznala se též, že se nedívá na horory. Poslední knihu četla na přelomu únor/březen. 

Kelly z Denveru
Známky z USA
O Kelly jsem se dozvěděla, že si poslední květnový den zpříjemnila návštěvou místního uměleckého muzea. Jak si zpříjemnit den a porazit letní horko. Jinak co se týče obrázku, je od umělce Toda Katsuhisa a nese název "A Lovers House".

Linda z Toronta
Kanadská známka

Linda mi psala o akci Stampede, což  je každoroční zemědělský veletrh. Její neteř prý bydlí poblíž, jezdí na koni a nahání dobytek na pastviny. Obě jsou prý na koni hotové umělkyně.

Emma z Belgie
Belgická známka
O Emmě jsem se dozvěděla, že právě čte naprosto skvělou knihu, která u nás vyšla pod názvem Dcera kostí a dýmu. Přišlo jí zajímavé, že kniha začíná v našem hlavní městě a poté se přemisťuje do světa fantazie. Prý je to skvělý kousek a mám si knihu přečíst - četl jste někdo? 

To je prozatím konec mé sbírky. Líbí se vám některý pohled?