A máme tu vítězky!

Dnes v 16:00 skončila soutěž o boží záložky z dílny Bookmarklovers. Mě tudíž čekalo nejtěžší rozhodování - kdo bude patřit mezi tři šťastné knihomoly? Bylo to složitější, než jsem sama sobě na začátku připouštěla, ale nakonec jsem se k výsledku dopracovala. Soutěže se vás zúčastnilo devět - nejdříve se mi to zdálo málo, ale nakonec jsem opravdu ráda. I z devíti vybrat tři byla vážně fuška. A kdo že nakonec získal Edgara

Flexi z Books and Music
Tak tohle byl můj největší favorit! Moc se mi líbilo, jak si s tím Flexi pěkně vyhrála. No řekněte sami. 


Basterka z Knihy nekoušou

Hned v závěsu za Flexi je Basterka z Knihy nekoušou, Tahle fotka na mě působí tak mile domácky a známě - jako bych ji fotila já sama. 
Fanynka Mishonka M. 
A jako třetí jsem zvolila Mishonku (ne, nebylo to lehké) - jelikož ručně dělaná "Krtečkovská záložka" je boží, protože je mi sympatické, že zakládá knihy "kulturními akcemi" a stejně jako já objevila kouzlo papírových přepážek v Ahmad Tea krabičkách.  

Moc vám gratuluji děvčátka a vám ostatním moc děkuji za účast a nebuďte smutní - třeba se na vás usměje štěstí příště!

Komentáře

 1. Fotky jsou krásné. :) Já sama jsem se soutěže chtěla zúčastnit, ale záložky nějak zvlášť nepoužívám. Vždy vezmu jen kus papíru, lístku a tím to pro mě končí. :D Ale ta první je vážně povedená.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já používám dost často kousek toaleťáku, takže - kreativitě se meze nekladou. :D Mně fotka od Flexi právě docela vyrazila (mile) dech. :) Hned jsem věděla, že ona musí dostat záložky, protože tohle je prostě boží. :))

   Vymazat
 2. Děkuji, ta první je opravdu skvělá, já jsem zrovna neměla moc čas přemýšlet nad provedením, ale chtěla jsem Ti něco poslat, tak mě těší, že se Ti i tak líbí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V jednoduchosti je krása. A mne se Tvé "neměla-moc-času-přemýšlet" provedení líbilo. :) Navíc Ti závidím puntíkatý obal a hned několik záložek. :D

   Vymazat
 3. Děkuji moc všem za chválu, udělalo mi to obrovskou radost. Byl to spíš takový rychlí nápad, ani jsem nad tím moc nepřemýšlela. :) Holkám gratuluji a Daff, ještě jednou díky za úžasnou soutěž :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já děkuji za účast - Tvůj nápad byl super a jak vidíš, nejsem z něj nadšená jen já. :)

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se líbí. :) Na FB profilu Hnízda je i soutěžní zbytek. :) Také krásné fotečky. :)

   Vymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!