středa 21. května 2014

Záložková soutěž s Bookmarklovers!

A je to konečně tu! V pondělí a úterý se na blogu objevil rozhovor s Romanem - příjemným pánem, který má na svědomí vznik originálních záložek inspirovaných klasikou Bookmarklovers. Jak jistě víte (pokud nevíte, tak teď už ano), tyhle články byly předzvěstí soutěže o tři nádherné "Edgarovské sady". To znamená, že tři z vás mají šanci vyhrát - a to je krásné, no ne? A co že pro výhru musíte udělat? Trochu snahy to chtít bude, ale za ty krásky to stojí.


Poeové na vás čekají


Pravidla soutěže

  • Sledovat mě: Přes pravidelné čtenáře (do komentáře přezdívku)                                                            : Na FB stránce blogu (do komentáře pod jakým jménem)
  • Soutěž pouze pro ČR - případně Slováky s českou adresou (ostatní "bratři ze Slovenska" mi tímto prominou)
  • Na mail daffodilaslavickova@seznam.cz mi zašlete fotografii vašich oblíbených záložek/předmětů, které k zakládání stránek používáte. Prosím, připište mi k nim, zda souhlasíte s případným uveřejněním fotek - na FB stránce Hnízda, v případě výhry na blogu
  • Spolu s fotografií do mailu připište odpovědi na tyto dvě otázky: 
      1. Jaká jména velkých knižních ilustrátorů Roman zmiňuje? (Stačí tři.)                                                            2. Jaká témata záložek se právě připravují? (Napovím - jsou tři.) 

  


Odpovědi na otázky najdete v rozhovoru - kdo pozorně četl, má vyhráno, kdo ne, má šanci přečíst teď. Prosím, nepište odpovědi na otázky níže do komentářů - neulehčujte to ostatním. 


Soutěž potrvá do pátku 20.6. do 16:00. Vyberu 3 nejzajímavější, nejhezčí, nejoriginálnější, nejdivnější - zkrátka takové, které na mě zapůsobí - fotky a výherce uveřejním v pátek večer (případně během víkendu).


Přeji vám hodně štěstí, už se moc těším na vaše fotky a pokud nevyhrajete, nezoufejte. Máte možnost záložky zakoupit na stránkách Bookmarklovers, nebo v neděli 22.6. v Praze na Knižním jarmarku Knihex (skvělá šance poznat BML tvůrce osobně).