Já, mé druhé já a Daffodila 3

A je to opět tu - pár bodů o mně po vzoru Rachel Rookterá nemá ráda jednostranně zaměřené blogy, u kterých vlastně vůbec neví, kdo je píše. Zjišťuji, že se spoustou z vás toho máme dost společného. Což mojí knihomolskou duši drbe za ouškem a ta vrní blahem. Najdeme se i v dnešních bodech?


Podzimní procházka s naším chlupáčem 1. Miluji zvířata. Už od malička jsem se vrhala kolem krku každému psu, kterého jsem viděla, což dohánělo k šílenství mojí mamku. Nejraději mám právě psi a také potkany (a z těch více exotických jsou to surikaty, jsou prostě božííí!). Doma máme malou zoo - tři potkaní kluky - Oscar, Arnold a Coudy - a dlouhosrstého koliáka Dobbyho. (Ano, to je ten krasavec co ho "mučím" na fotce.)
 2. Nesnáším vaření. Stepfordská panička ze mě nikdy nebude. Jídlo mám ráda, ale stát nad plotnou a kuchtit mi prostě přijde jako ztráta času a nebaví mě to. Na druhou stranu ráda peču. Zvláštní, co?
 3. Jsem introvert - s nepředvídatelnými ataky extrovertních chvilek.  Pokud vás potkám poprvé, s největší pravděpodobností budu spíše potichu pozorovat. Ve větší skupině raději poslouchám, než mluvím. Ovšem sedneme-li si jako "prdel na hrnec", budu ukecaná. 
 4. Mám ráda zvláštní muže. Nikdy mě příliš nebrali typičtí hezounci. Mám slabost pro muže, kteří jsou něčím zajímaví. Mezi mé hlavní oblíbence patří John Malkovich, Tim Burton, David Tennant, Alan Rickman. Navíc mám ráda hlasy, to, jak mluví. Takový Rickman a nebo Tennant, hmmmm. 
 5. Ráda jezdím vlakem. Mám ráda to kodrcání, kupé - starší, s koženkovými sedadly. I přes fakt, že se na ně v létě lepí zadek. Nové vlaky mi nepřijdou vůbec pohodlné. Cestování vlakem mám mnohem raději, než autobusy - ty mi přijdou stísněné a omezené. Jízda vlakem ve mě vyvolává pocit uklidnění, pohody, výletu a svobody. 
A co vy, shodnete se se mnou v něčem i tentokrát? 

Komentáře

 1. 1 ano ano anoooo. taky mam colii ne teda tuhle ale collie jako collie :)

  2 ne ze bych nesnasela ale neumim to. kdyz neni nikdo doma vari mi moje ehm mladsi sestra :-D

  5 lepi se na zadek :-D :-D ja jezdim radsi vlakem nez busem, protoze mam dycky panickou hruzu ze budu v autobuse potrebovat na zachod :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, to jsem zapomněla doplnit - že ve vlaku je záchod. Byť je to kolikrát zážitek na něm vykonat jakýkoliv úkon. :D

   No, mě to nebaví a ani to neumím. I když občas se mi něco povede, ale prostě mě to nebaví. :D

   Jůůů, máš borderku,nebo nějakou jinčí? :) My máme ještě krátkosrsté kamarádky. .)

   Vymazat
  2. Hustýýýý, ty se jen tak nevidí. :) Nebo já jsem tedy jinde než na výstavě "živou" neviděla. :))

   Když jsem byla malá, přišli mi Beardedky jako uhlazení bobtailové. :)) Jsou to nádherní pejsani. :) Všechny kolie jsou krásné. I když náš Dobby je prostě nejkrásnější. :)) (No, však to znáš. :) )

   Vymazat
 2. Shodneme se, těším se, jestli se potkáme na srazu. :-) Taky nerada (ale zato často) vařím, jsem introvert (ale dost to maskuju) a ráda jezdím vlakem (však jsem se na VŠ najezdila). Já si chci hrozně pořídit bígla, ale zas, netrpěl by doma v bytě? :-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My máme Dobbyho také v bytě. Je pravda, že na něj máme dostatek času - práce z domova má své výhody.

   Bíglové jsou moc pěkní psíci, ale co jsem do dneška poznala, byli strašní zmetci. :D Tvrdohlaví, neposlouchali. Tím Tě nechci odrazovat. :))

   Vymazat
 3. Kodrcání vlakem je skvělé.. ještě, když oknem prosvíta sluníčko a můžu si číst v klidu pěknou knížku :) Vyvolává to ve mě pocit, že život je krááásný... Cestou zralaxuji nejen tělo, ale i mysl :) John Malkovich ... mě baví :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to já se musím přiznat, že jakmile je za okýnkem krásně, tak prostě nadšeně čučím ven z okénka a pozoruji. :D

   Nejraději jsem takhle měla trasu Česká Lípa - Litoměřice, tam je to nádherné! Nebo z Ústí nad Labem do Prahy.

   Vymazat
 4. Tak já se shoduju v tom introverství s občasnými extrovertními ataky a v tom, že se mi líbí zvláštní muži:) A zaměřenost na hlasy taky - můj favorit je zatím zpěvák z kapely The 69 Eyes (klip Chair) a moc se mi líbí hlas Nicka Cavea - to je pecka :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. joooo, Nick Cave má taky boží hlas. :))
   Často rozděluji lidi na ty, od kterých bych si nechala číst pohádky a od kterých ne. :))

   Vymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!