Informační okénko

Tentokrát jsem se inspirovala u Basterky, která na svém blogu "Knihy nekoušou" přidává příspěvky s názvem "Informační okénko". Jedná se o tzv. deníčkové články, ve kterých bych ráda po vzoru Basterky shrnula novinky a různé události ze svého života a také vám sdělila, co můžete očekávat u mě na blogu - nebo co bych aspoň ráda, abyste tu našli (neb člověk míní a život mění). Články se budou objevovat s pravidelnou nepravidelností a já doufám, že vás budou bavit stejně, jako mě. 


Intention de Nature - náš Natík


Největší peckou tohoto týdne je přítomnost nového štěněte v našem příbytku. Doma máme už jednoho koliáka, jmenuje se Dobby a je to trikolorní krasavec bez PP. A my se po zralé úvaze rozhodli, že mu pořídíme kamaráda. Mělo to být sice později, ale ve stanici Lago Benea u Benešova se objevil tenhle kouzelný tvoreček, tahle "Hříčka přírody". A tak jsme si v neděli 25.5. domů přivezli roztomilé, chlupaté štěndo.

Dobby přítomností vetřelce není moc nadšený - trochu žárlí. Hračky malého Nata jsou samozřejmě lepší, stejně jako jeho mističky. Hračky, které ignoroval několik měsíců jsou na výsluní - stejně jako vše, co se malému líbí. No, prostě děti. Ale už se to pomaloučku polehoučku zlepšuje. Stejně jako se Nat pěkně rozkoukává - u mě už si vysloužil provozní přezdívku "Malý Hitler", což možná zní hnusně, když vidíte na fotce tu sladkou tvářičku, ale věřte mi, je to pěkný ďábel. 

Takže jsem teď plně zaměstnána a umrtvována (spím za pochodu) malým štěnětem. Ale to neznamená, že vás hodlám zanedbávat. Ba naopak, blog je pro mě skvělý relax, ale jelikož nechci, abyste získali dojem, že se nic neděje, neplánuje, mám tu pro vás několik plánů, které jsou důležité, některé už běží, jiné jsou v mé hlavě a brzy se k vám dostanou. 


Tak, pro dnešek padla a brzy se tu opět uvidíme. 

Komentáře

 1. Chi, chi :D Malý Hitler má ale krásnou trikolorně plesnivou barvu 3:) :D Užívej si dítěte, dokud je malé. Za rok si budeš přát, aby to malé štěňátko zůstalo navždy malým, roztomilým plyšáčkem :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, to už jsem si prošla s Dobbym. Ale upřímně - malá štěňátka "jen krásně vypadají". :D Ono když už je to velké, klidné a poslušné, má to své výhody. :D Ale je pravda, že si užívám tu jeho plyšovou srst, to mě fakt mrzí, že jim nezůstává. :))

   Vymazat
 2. Nemůžu než neodolat napsat komentář k tvému novému psímu přírůstku! Je úžasný a moc ti závidím, já totiž dělám pejskařinu a mám úžasného křížence labradora, ale mým snem je právě border kolie, tak doufám, že mi jednou rodiče dovolí na zahradu i toho druhého chlupáče! :-) Tak ti přeji mnoho radosti. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji za milý komentář. :) Paní tady má také kříženku labradora - je to pěkný pošuk. :))
   My jsme také uvažovali nad borderkou, ale nakonec to vyhrály dlouhosrstky, neb přítel měl dlouhosrstou kolii (stejnou, jako je náš Dobby), když byl malý. Borderky mi přijdou už trochu moc "fanatické". :))
   Bychom mohly někdy dát psí sraz. :)

   Vymazat
  2. Jsou hodně temperamentní, ale vzhledem k tomu, že ten můj pošuk je na labradora temperamentní až moc, tak si myslím, že by to bylo pro mě skvělé plemeno. :-) Psí sraz zní dobře, ale nevím, jak je to s našimi bydlišti.
   Mj. pořádám už druhým rokem Podbořanský psí den (který najdeš jako stránku na fb), protože s kamarádkou jsme do psů blázni, tak jsme se rozhodly v minulém ruce uskutečnit akci na pomoc útulku a světe div se, chytilo se to. :-)

   Vymazat
 3. Jsem ráda, že Tě příspěvek potěšil. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné štěndo! A gratuluju ke spolupráci, zrovna čtu Mít vše hotovo. :-)

  OdpovědětVymazat
 5. to štěndo je úžasnýýýý. to s tím žárlením je super. ja když chci svýho psa naštvat, tak mluvim na svou ruku, a ona chudinka žárlí... :-D na všechny tvé plánované články a akce se těším :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mě nikdy nenapadlo mluvit před psem na svou ruku. :D Jsem ráda, že se těšíš. :) Já jsem natěšená z toho, že jsem vyhrála placičky. :))

   Vymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!