čtvrtek 29. května 2014

Informační okénko

Tentokrát jsem se inspirovala u Basterky, která na svém blogu "Knihy nekoušou" přidává příspěvky s názvem "Informační okénko". Jedná se o tzv. deníčkové články, ve kterých bych ráda po vzoru Basterky shrnula novinky a různé události ze svého života a také vám sdělila, co můžete očekávat u mě na blogu - nebo co bych aspoň ráda, abyste tu našli (neb člověk míní a život mění). Články se budou objevovat s pravidelnou nepravidelností a já doufám, že vás budou bavit stejně, jako mě. 


Intention de Nature - náš Natík


Největší peckou tohoto týdne je přítomnost nového štěněte v našem příbytku. Doma máme už jednoho koliáka, jmenuje se Dobby a je to trikolorní krasavec bez PP. A my se po zralé úvaze rozhodli, že mu pořídíme kamaráda. Mělo to být sice později, ale ve stanici Lago Benea u Benešova se objevil tenhle kouzelný tvoreček, tahle "Hříčka přírody". A tak jsme si v neděli 25.5. domů přivezli roztomilé, chlupaté štěndo.

Dobby přítomností vetřelce není moc nadšený - trochu žárlí. Hračky malého Nata jsou samozřejmě lepší, stejně jako jeho mističky. Hračky, které ignoroval několik měsíců jsou na výsluní - stejně jako vše, co se malému líbí. No, prostě děti. Ale už se to pomaloučku polehoučku zlepšuje. Stejně jako se Nat pěkně rozkoukává - u mě už si vysloužil provozní přezdívku "Malý Hitler", což možná zní hnusně, když vidíte na fotce tu sladkou tvářičku, ale věřte mi, je to pěkný ďábel. 

Takže jsem teď plně zaměstnána a umrtvována (spím za pochodu) malým štěnětem. Ale to neznamená, že vás hodlám zanedbávat. Ba naopak, blog je pro mě skvělý relax, ale jelikož nechci, abyste získali dojem, že se nic neděje, neplánuje, mám tu pro vás několik plánů, které jsou důležité, některé už běží, jiné jsou v mé hlavě a brzy se k vám dostanou. 


Tak, pro dnešek padla a brzy se tu opět uvidíme.