Harry měl jelena, vy...

Harry měl jelena, Hermiona vydru, Ginny koně, Cho labuť... a koho byste chtěli vy? Většina z vás určitě postřehla, že tu visela otázka "Jakou podobu by na sebe měl vzít váš patron?". Vyhrál to u vás fénix, těsně následován psem. Víte, upřímně jsem čekala nekompromisní vítězství jelena nebo laně. No, překvapili jste mě. 

Brumbálův patron

Asi jsem moc soudila podle "četnosti" těchto dvou patronů v knihách. Já osobně, kdybych si měla vybrat podobu svého patrona, z nabízených by to byla asi právě laň. Ovšem kdybych měla volný výběr, byla by to liška. Nehledejte za tím nějaký hlubší význam, prostě se mi líbí ten rezatý kožíšek a "postava".  


Co vy, jste s vítězným patronem spokojeni, nebo byl váš favorit někdo úplně jiný?

Komentáře

 1. Z nabizenych bych si vybrala take lan...s libovolnych asi Motyla...byt volna,smet si letat a vychutnavat krasy prirody:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Motýl je krásné stvoření, takové něžné, křehké a krásné. Také mě napadl. :))

   Vymazat
 2. Můj favorit je Jelen, ale né kvůli knize, nýbrž kvůli bohu Cernunnovi, který je mým oblíbeným z mého náboženství :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Měla jsem s ním přívěsek. Možná ho tu ještě někde mám. Moc se mi tenkrát líbil, i když jsem neměla potuchy, kdo že to je. Vlastně přesně ten, který máš tady na obrázku. :))

   Asi si o mě musíš myslet, že jsem hrozný "barbar", ale nejsem v tomhle nijak zvláště zběhlá. Takže mě klidně můžeš poučit. :)) Ráda se dozvím něco nového. :)

   Vymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!