Velikonoční pohledování

Opět jsem ve schránce našla pár skvostů. Tentokrát nejen "postcrossingových" (i když ty převažují), ale i dva pohledy s přáním krásných Velikonoc. :) Udělaly mi ohromnou radost všechny. Je to moc fajn, když ve schránce objevíte pohled, který je pro vás. Také rádi nacházíte něco hezkého ve schránce? Určitě ano. 

Wang Xinyi z Číny

Postcrossingové pohledy dorazily tentokrát čtyři. Dva z velké dálky - Čína a Kanada - a další dva z bližších končin - Rusko a Holandsko. Nejvíce se mi líbí pohled z Číny, který můžete vidět v úvodu. Pohled z Kanady mi rozšířil obzory. Ač miluji Medvídka Pú, netušila jsem, že má cokoliv společného s Winnipegem. Ve slečně z Holandska jsem našla spřízněnou "potterhlou" duši (vždy je fajn vědět, že je nás víc) a pohled z Ruska poslala malá holčička. 

April z Winnipegu

Hubertiena z Holandska
Masha z Ruska
A jako poslední jsou na řadě velikonoční pohledy. Jeden je od mé milované babičky a druhý od Zdeňky z literárního koutku. Moc děkuji!

Od babičky
Od ZdeňkyKomentáře

 1. Odpovědi
  1. Nejsem přílišný kočkomil (byla jsem vždy spíše "psí máma"), ale tady musím souhlasit. Kočičky jsou nej. :)
   Hlavně se mi líbí styl, jakým je to "namalované". Hned bych se rozběhla do té zahrady. :))

   Vymazat
 2. Hrozně si mi líbí tvé články.To jak píšeš mě baví,tvůj blog je super!:)) Tenhle článek mě naprosto očaroval ! :))


  ( http://crazynewdays.blog.cz )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky! Moc mě těší, když se u mě někomu líbí. :)

   Nakoukla jsem do Tvého odkazu - mimochodem díky za něj! - a hned na mě vybafl Sparks. Jeho knihy miluji, a určitě doporučuji knihu "Milý Johne" přečíst. :) Mně se líbila víc, jak film. :)

   PS: Miluji Tě je také zfilmováno (moc pěkně, Gerard Butler, wrau :D ). Film jsem viděla dříve, než jsem četla knihu. Líbilo se mi moc obojí. :)

   Vymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!