neděle 27. dubna 2014

Miluji... diáře a zápisníky

V posledním článku Já, mé druhé já a Daffodila jsem vám prozradila, že se můžete těšit na novou "rubriku" s názvem Miluji... Tak tedy, milí čtenáři, představuji vám první díl, ve kterém uvidíte moji sbírku zápisníků, bločků, sešitů a diářů. Musím se přiznat, že vedle knihkupectví je papírnictví mým nejoblíbenějším obchodem. Věřím, že se vám náhled do mé skromné sbírky bude líbit.

Diáře z Albi - kočky momentálně používám, na slony brzy dojde


Začala jsem diáři - jsou na rok a půl, což je úžasné, když si,stejně jako já, usmyslíte, že nutně potřebujete diář v půlce roku. Nevěřili byste, jak divně se na mě některé prodavačky dívaly, když jsem se v květnu (loni) ptala na diář. Jako další jsou tu různé zápisníčky. Když vidím nějaký krásný, vhodný, a za rozumnou cenu - beru si ho domů. Vůbec nevadí, že do nich většinou nepíši, protože mám pocit, že je škoda je ničit. Hloupost, já vím.

Malý a menší. No, oba krásné a já se nemohla rozhodnout. Lepší dva, než žádný

Vlevo "cestovní", vpravo "domácí"

Dárek od přítele 


Šla jsem si do Lidlu koupit banány...


Dárek z Holandska od kamarádky


Úlovek z Levných knih


Tarakňácký zápisník


Můj první dražší blok. Je z poloviny popsaný. Jako jeden z mála.


Můj "čtenářák" - zakoupeno na Fler.cz bohužel slečna už "nefunguje"


Tolik k mé sbírce diářů a zápisníčků. Zajímalo by mě, zda vám to přijde moc, nebo málo? Máte doma také nepopsané zápisníky? Zapisujete si své myšlenky, vedete si deníky? Pochlubte se, jsem zvědavá.