Já, mé druhé já a Daffodila

Letos v červnu to bude rok, co jsem se pustila do blogování. Vzhledem k tomu, že jsem ze začátku nevěřila, že u toho vydržím déle jak dva měsíce (navíc mi vyhovovala anonymita), spousta z vás o mně vlastně téměř nic neví. A to jsem se rozhodla napravit. Ne, nevycucala jsem si to z prstu, nýbrž mě k tomu dovedla Rachel Roo, která na svém blogu naspala "nemám prostě ráda jen knižně zaměřené blogy nebo kosmeticky prostě jednostranně, kdy vůbec nevím, kdo to píše." Což mi vnuklo myšlenku, že možná i vy ostatní byste rádi věděli, za kým že se to vracíte a kdo na "Hnízdě" píše recenze a jiné hlody. Pod lehce schizofrenním názvem se tu budou čas od času objevovat různé drobnosti o mně. Pokud vás to zaujme - jedině dobře, ostatní mi tímto prominou. 

 1. Nerada se fotím. Možná lehce odvážné tvrzení pod fotografií, ale věřte mi - je to pravda. Raději jsem tím kdo fotí, než abych byla focena. Celkově mám raději černobílé fotky. Nebo "instagramově zkurvítkované" do tmavších tónů.
 2. Mám uštípnutý kousek zubu.(Horní řezák.) Pozůstatek jednoho odpoledního klidu na dávném táboře. Už je to dlouho. Psala jsem tenkrát mamince nadšený pohled. Umíte si představit to rodičovské nadšení. 
 3. Miluji náušnice. Rachel Roo má svojí "čelenkovou" úchylku. No, tak já mám to samé s náušnicemi. Barevné, roztodivné, fimo, dřevěné, zvířátkové, ředkvičkové,... Nejradši mám uživatelku DejDar na Fleru (Fler je vůbec mor. :D).
 4. Miluji barvy. Pokud uvidíte po ulici procházet blázna v roztodivných barvách - od punčošek, přes sukni až po svetřík - s největší pravděpodobností jsem to já. Poslední dobou přicházím na chuť i tmavým odstínům, ale jaro ve mě bublá.
 5. Mám krátké vlasy - a baví mě to! Do roku 2011 jsem byla celoživotní princeznička s dlouhými vlásky. Krátkovlasé slečny mi přišly vždycky šik, ale nikdy jsem o krátkých vlasech neuvažovala. A jak to bývá - člověk míní, život mění. Přišly vši. Nebyl to hezký pocit.
Pro dnešek padla. Jdu si uvařit čaj a ještě si chvilku sednout ke knize. 

Jak se vám mé svěřování se líbí? Má smysl v tom pokračovat? 


Komentáře

 1. Moc ráda jsem se o Tobě dozvěděla něco nového :) Taky mi chybí kousek zubu, už ani nevím, jak to :D Barvičky mám taky ráda, ale okolo sebe ne na sobě, neumím je sladit :) A krátké vlasy jsem měla celou střední, teď je mám zase do půli zad :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já si to pamatuji moc dobře - byl odpolední klid a my mohli být na verandách chatek. Tak si k nám přelezli kluci z vedlejší a házeli si talířem. Já šla zrovna okolo, petku u pusy a pila jsem. No, chlapec se rozmáchl a vrazil loktem do petky. Byl to nejhezčí kluk z celého tábora. Byl "ten velký". Celý zbytek tábora na mě byl moc hodný a já si to užívala (zub nezub :D ).

   Já jsem již několikrát přemýšlela, že nechám dorůst, ale nezvládám tu "na nic délku".

   Já Ti řeknu tajemství - každá barva ladí s každou. :D

   Vymazat
  2. Dievčatá takto do tretice: aj ja mám odštipnuté zo zuba :D (rovno z predného aby to bolo krásne vidieť)

   Vymazat
  3. A já jsem si vždycky myslela, jak jsem jedinečná. :)) Já jsem si na svou dírku v zoubku zvykla - snažili se mi ji zadělat hned co jsem přijela z tábora. Ale rozdrolilo se to a pak se čekalo "až vyrostu".
   A já si na ní tak zvykla, že jsem až loni seřvala zubaře, když se jen zmínil, že mi ji zadělá. :D

   Vymazat
 2. Šmírovací články já moc ráda, takže pokračuj! Fotka je moc pěkná, klidně se foť. Já nejsem ráda před ani za objektivem...
  Nechceš naušnice s cupcakes?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jůůů, vyrábíš? Nebo se Ti doma vyskytly nějaké, které neunosíš? :) Já se tedy přiznám, že jsem dost vybíravá. :D A spíše nosím zvířátka, než jídlo. :) Ale kdyby byly pěkné. :))

   Vymazat
 3. Niekedy by si mohla odfotiť svoju zbierku náušníc.... mňa tiež veľmi bavia hlavne také netradičné :) A farby sú super... hneď zlepšia náladu :)
  Aj mne pripadajú dievčatá s krátkymi vlasmi šik.. raz by som sa aj dala ostrihať ale stále na to nemám dostatočnú odvahu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jo. :) Nafotíme, nahodíme. :)) Jen nevím kdy přesně to bude. :) Ale nějak je dám dohromady. :))

   No, já také neměla odvahu - prostě to přišlo. :D Příroda mi naznačila, že by to bylo dobré. :D

   Vymazat
 4. juuu jsem ráda, že ses taky inspirovala a něco o sobě pověděla, určitě pokračuj! taky nesnáším focení, teda myslím tím na té straně před objektivem :-D zub mam taky uštípnutý, přední spodní, vyrazila mi ho moje hafina :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem ráda, že z toho máš takovou radost. :) Už plánuji další "přiznání" plus ještě něco malého navíc. :) Tak snad se to bude líbit.
   Koukám, že jsem si ráda myslela, jak jsem svým chrupem jedinečná a ono je nás požehnaně. :D

   Vymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!