Opět ty pohledy

Po měsíci ticha, které zažívala má schránka je tu opět nadílka pohledů. Už mi to docela chybělo a byla jsem trochu smutná, že nikde nic. No, ano, přiznám se, zvykla jsem si nacházet alespoň obden ve schránce pohled od někoho cizího, vhled do života jiných, barevné potěšení, krásu známek. A jak byl únor pustý, březen začal velmi optimisticky. 


"Mia" ve Finsku známá jako "Pikku Myy"

Přišel mi první "mumínkovský" pohled z Finska. Moc mě potěšil, dívali jsme se na tuhle pohádku jako malí s bráchou. Dokonce jsme doma měli i knížky. Pohled je vážně krásně barevný - oranžové části jsou navíc vystouplé a "semiškové". Pohled doplnila i krásná známka. Příjemně pohádkový pohled od slečny Milji z Finska.


Ve schránce na mě ještě čekal pohled z Německa, Rakouska a Číny. První je "ovečkový" od jednoho postaršího páru z Německa, druhý od paní z Rakouska, která mi popisuje jak krásná je Vídeň a pohled prý ukazuje podobný výhled, jaký mají z okna. Pohled z Číny je od milého muže (který zná některé české fotbalisty) a znázorňuje Žlutou řeku, druhou nejdelší v Číně, jak se vlévá do moře.


Peggy a Frank z Německa


Olga z RakouskaJinvidson z Číny


Komentáře

  1. No ta známka s medvídkem v botě je k sežrání!:)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jop, méďa je můj oblíbený, hned v závěsu se plíží tygr. :))

      Vymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!