pondělí 24. března 2014

Narozeninové překvapení

Před týdnem jsem oslavila čtvrt století. Ne že bych se tu chtěla chlubit tím, jak jsem "stará", ale chtěla bych se s vámi podělit o svoji radost. Tu mi přivodila - obrovskou a hned dvakrát - Zdeňka z Literárního koutku "U fretko-kocoura". Všechno to začalo úžasným přáním, které přišlo přesně v den mých narozenin, a dodatkem "Čeká Tě malé překvapení". 


Přáníčko

Zdeňka je příliš skromná - překvapení bylo vše, jen ne "malé". Bylo naprosto ohromující! Dnes jsem si byla na poště vyzvednout balíček a domů jsem si ho odnesla s dětským nadšením. Se stejným nadšením jsem balíček rozdělala a v něm objevila několik balíčků, zabalených do pěkného balícího papíru. 

Hromádka před rozbalením
Zdeni, trefila si se - rozbalování dárků miluji! A tak jsem se na dárečky vrhla. Pěkně podle čísílek. Protože samotné dárečky nebyly to jediné boží - ono to bylo hravé! Očíslované a doprovázené popisky.

Obsah narozeninového balíčku
A tak jsem s úsměvem a hřejivým pocitem na srdci vybalila úžasné dárečky, které mne nadchly - stejně jako to, že si na mě vzpomněl člověk, se kterým jsem si "jen" vyměnila pár dopisů (navíc zahanbeně přiznávám, že v poslední době kupím napsané řádky, které jsem ještě neodeslala). 

Zdeňko moc Ti tímto děkuji, udělala si mi ohromnou radost a já si toho nesmírně vážím. Děkuji!

Obsah dárečků