neděle 30. března 2014

Březnové "Knižní přírůstky"

Slečna Soňa z blogu "Nejen z knihovny" vyslovila přání, abych se také zapojila do projektu Knižní přírůstky. Ten vymyslela Cathy z blogu "Mezi nebem a peklem". A já si říkám - proč ne. Třeba se i vy ostatní rádi podíváte, jaké knihy jsem ten který měsíc "nasyslila". O co že jde? To si takhle vyfotíte nově pořízené knihy za daný měsíc (darované, koupené, recenzní výtisky a nebo vyměněné) a přidáte k nim třeba i nějaký ten komentář.
Nejdříve bych se chtěla pochlubit knihami, které jsem dostala jako dárečky k narozeninám. Překvapivě jsou jen dvě - od přítele Sólo a od "psavé přítelkyně" Věčný národ se strachy netřese.
Po přečtení mého prvního "knižního úlovku" z Martinusáckého projektu Knihoběžník, jsem si domů pořídila dvě knihy W. P. Younga - mně neznámou Chatrč a již přečtené Křižovatky . V Knižním klubu jsem se vydala na lov Vraní dívky, kterou jsem si toužila přečíst od zveřejnění komentáře paní Ježkové. A když už jsem byla na Smíchově, rovnou jsem zaplula do Levných knih. A tak jsem objevila Chování nočních motýlů, Prokletí,  Daniel, po deseti letech... a Dívka, která sahala po hvězdách. Vlastně jsem tam jen chtěla počkat na přítele. Kouknout se, rozumíte.
A jako poslední jsou zde recenzní výtisky. Nakladatelství Jota - Ta druhá zapisovatelka. Nakladatelství Brána - Králova dcera. Nakladatelství Paseka - Accabadora. A tři knihy z Eminentu - Alfons Mucha, Extrémní sex a Ach, holčičko.
A co vy, vybrali byste si některou? Četli jste některou z knih - líbila se, nelíbila. Povídejte, přehánějte.