Když dělají fotky radost

Bude to již přes týden, co jsem si konečně vybrala únosné množství z kvanta svých instagramových fotografií a po několikerém přemílání, přehrabávání a přesouvání konečně odeslala objednávku k milým klukům do vyvolej.to. (Nevěřili byste, jak je složité vybrat "tak akorát" množství fotek, když máte vidinu něčeho tak krásného a také levného - 9,- za kus, no co to je?) 

Jak jsem nadšeně rozbalovala (na poslední fotce jasu zhruba 2/3 došlých fotek).

Myslím, že pokud jste "instagramovými nadšenci"  a fotíte i něco jiného, než svůj obličej v průběhu dne a kačeřích variant (ty mi pro vyvolání přijdou poměrně zbytečné, ale podle gusta...), je tahle vychytávka to pravé pro vás. 

Ať už se rozhodnete nechat si fotky pro sebe a udělat si album, ozdobit zeď, nebo je třeba používat jako stylové záložky do knih, či chcete udělat někomu radost dárkem, který ho určitě potěší (dnes mi psala moje mami a byla naprosto nadšená z fotek našeho "batmaního ušopleska") myslím, že si přijdete na své. 
Fotky jsou tak akorát veliké (8x10 cm), na bílou plochu můžete připsat věnování a navíc přijdou v úžasném papírovém albu, které navrhovala slečna, kterou můžete najít na Fleru pod přezdívkou papeerek. Co dalšího mne potěšilo (i když s uvědomuji, že s nárůstem objednávek tomu již tak nejspíše nebude) byla ručně nadepsaná adresa. A hlavně tedy blesková rychlost dodání


"Batmaní ušoplesk" krysařice Michelle
Pokud sami Instagramu neholdujete, ale máte mezi přáteli nadšence, kterým by se vyvolej.to líbilo a máte touhu dělat radost - můžete. K dostání jsou dárkové poukázky na 24 a 48 fotek. Abych nezapomněla - minimální objednávka je 12 kousků, ale věřte, že to naťukáte ani nebudete vědět jak.

Já jsem opravdu nadšená a rozhodně (vzhledem k faktu, že jsem většinu fotek rozdala) to nebyla má poslední objednávka. 
Komentáře

 1. To je pěkný, žádný fotky s tímhle rámečkem na věnování nemám, jen škoda, že se tam nedají poslat normální fotky.. Zakládat si instagram kvůli tomu nebudu :-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám takový vtíravý pocit, že jsem někde četla (ale nechci mlžit), že by snad do budoucna mělo jít nahrávat fota nejen z Instagramu, ale kdo ví. :)

   Jinak já mám Instagram teprve ani ne rok a upřímně jsem si ho zamilovala. Nejdříve jsem o tom nechtěla ani slyšet, ale když jsem pak viděla všechna ta "kurvítka" fotek, okouzlilo mě to. :)) A to, že si fota mohu nechat vyvolat je příjemný bonus. :)

   Vymazat
 2. My máme se ségrou sen, že si pořídíme polaroid, pojedeme do Hollywoodu a vyfotíme se tam s co nejvíce hvězdami. Obrázek nám hezky vyjede a slavní herci, zpěvačky, herečky se nám můžou rovnou podepsat. :D :))
  Batmaní ušoplesk je naprosto k sežrání!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hh, takové skromné snění. :)) Ale taky mám pár kusů, se kterými bych se klidně nechala blejsknout. :))

   Jo, ona Michelle je sladká. :) A uřvaná. :D

   Vymazat
 3. Geniální! Hned hážu do záložek, a zakládám instagram :D dík za tip! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hh, to už si (nejméně) druhá, kdo si kvůli tomu zakládá Instagram. :)) Tak ať se líbí a nadšení přetrvává. :)

   Vymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!