Týdenní pohledování

Koukám, že nějak zaostávám s přidáváním pohledů z postcrossingu. Tento týden dorazily hnedle tři. Krásné vzhledem, ovšem trochu strohé na informace. Ale je pravda, že těmhle krasavcům to i odpustím. Nejúžasnější přišel v pátek - Harry Potter a Kámen mudrců. No, jsem z něj nadšená, jako by mi bylo jedenáct a byl to samotný dopis z Bradavic. Jsem prostě potterhlá a to už se jen tak odstát nedá. 

Marina z Holandska


Anna z Ruska

Anna z Běloruska

Komentáře

 1. Já se posílání pohledů neúčastním. Připadá mi to hezké, ale nerada shraňuju věci (kromě knih!). Nicméně dřív jsem pohledy sbírala, mám pro ně slabost a posílám dopisy, přáníčka i pohledy dodnes. Jen je neschovávám. Ta lištička se mi líbí nejvíc :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to já teda měla "pohledovou úchylku" dříve, než tu knižní. :)

   Už jako malá jsem sbírala pohledy - takové ty ujeté se zvířátky a různými průpovídkami. Dnes si velmi ráda koupím nějaké pěkné pohledy - černobílé fotografie, tvorba Marie Brožové, v Palladiu v knihkupectví mají takové boží pohledy se starými fotografiemi a vtipnými texty.

   Chvilku se s nimi pokochám a poté je postupně rozesílám mezi přátele, příbuzné a známé. Velmi ráda posílám pohledy a dopisy, ale málokdy se mi něco vrátí zpět. Což mi zas až tak úplně nevadí, ale když na mě něco čeká ve schránce - zkrátka mě to potěší. :)

   A proto je pro mě postcrossing tak příjemný. Já mohu něco poslat do světa a z něj se mi i něco vrátí. Je moc příjemné vědět, že jsem na chvilku patřila do života někoho na druhé straně zeměkoule. :) A baví mě číst s o těch lidech "všednosti" (pokud samozřejmě něco o sobě napíší :) ).

   A je pravda že došlé dopisy a pohledy si ráda schovávám. Mám ráda ten pocit, když je po nějakém čase "objevím" a čtu si v nich. :)

   Vymazat
 2. Jeden hezčí než druhý :) Závidím toho Harryho Pottera, z pohledů s ním mám vždycky ohromnou radost :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je můj druhý s Harrym, ale líbí se mi víc, než první.
   Ten první byl tuším z Fénixova řádu a tam je to takové moc "civilní" - já mám ráda jejich školní uniformy a hábity a prostě to "čarodějno". :)
   To jsme dvě, já jsem vždycky štěstím bez sebe u schránky. Teď mi týden nic nepřišlo a já jsem smutná. :D

   Vymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!