Jmenovkyně v USA

Dnes mi dorazil pohled až ze zámoří. Je to jeden z těch, které mě moc nadchly. A co mě velmi pobavilo je fakt, že mi ho psala slečna, která se jmenuje stejně jako já (i když "po anglicku") - Nicole. 

Od Nicole z Georgie
Nicole mi posílá pozdravy z Athens z Georgie, USA. Píše, že jejich město je známé hlavně místním, vysokoškolským fotbalem a také slavnou skupinou R.E.M. (Mám je sice ráda, tedy pár jejich písniček, ale odkud pochází, to jsem nikdy nezjišťovala.) Také se mi pochlubila, že má dva psíky - maltézáčka a tibetského teriéra - prý jsou velmi, ale velmi roztomilí. Ještě jsem se dozvěděla, že slečna moc ráda vaří (což tedy rozhodně společné nemáme). A ještě mi popřála šťastný nový rok. Pohled urazil 7 655 km za 6 dní, což mě přivádí k tomu, že jejich pošta funguje lépe, než naše (což není až tak překvapující).

Úžasná známka
Moc se mi líbí netradiční známka. Kulatý tvar je dosti neobvyklý, ještě jsem takovou známku nikdy neviděla. 


Komentáře

 1. Právě jsem u tebe objevila Postcrossing! A hnedle jsem se zaregistrovala, vygenerovala adresy a zítra jdu nakoupit pohledy, známky a posílat!
  Nadchlo mě to a hrozně se těším, až mi něco taky přijde!
  Děkuji za tento objev!
  Mimochodem, co na pohledy nejčastěji píšeš a jaké obrázky posíláš? =)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravíčko, jsem moc ráda, že Tě to nadchlo! Já jsem z toho taky pořád úplně v rauši. :D Mám hned takový dobrý pocit, že jsem někoho přivedla k téhle úžasnosti. :) Takže nemáš zač - mě to ohromně těší! :)
   Já se snažím - pokud mám - posílat obrázky, které si lidé na profilech "žádají". Většinou tam mají napsáno, co se jim líbí, co preferují a tak. :)
   Naštěstí jsem dost vášnivý sběratel pohledů, takže kdykoliv někde vidím nějaké krásné - když jedu do Prahy, často nakupuji např. v Neoluxoru, tam mívají (hlavně v Palladiu) černobílé umělecké pohledy či u Malostranského náměstí je takový "barevný krámek" a tam mají malované pohledy Praha/Česká republika a ty jsou boží, nebo mám ráda pohledy Marie Brožové, či třeba ulovím pohledy měst, když jedu na výlet. :)
   Vždycky jsem je sbírala sobě pro radost, syslila je, občas rozeslala po známých, ale pořád jsem tu měla dosti zásobu (pořád mám z čeho vybírat, ale už se mi to tenčí) takže jsem ani nemusela jít nikam lovit. :) Jo a také občas koupím v papírnictví POPROKAN takové hezké, barevné obálky.
   Jinak nejčastěji píši něco o sobě - jak se jmenuji, kde žiji, třeba připíši něco o městě, že ráda čtu, klidně i co mám zrovna rozečtené. Doporučím jim nějakou knihu, nebo třeba pěknou písničku, kterou mám ráda. :)
   Jinak Ti přeji, ať Tě to pořádně baví a ať se brzy dočkáš krásného pohledu - a pak spousty dalších. :)

   Vymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!