pátek 10. ledna 2014

Jmenovkyně v USA

Dnes mi dorazil pohled až ze zámoří. Je to jeden z těch, které mě moc nadchly. A co mě velmi pobavilo je fakt, že mi ho psala slečna, která se jmenuje stejně jako já (i když "po anglicku") - Nicole. 

Od Nicole z Georgie
Nicole mi posílá pozdravy z Athens z Georgie, USA. Píše, že jejich město je známé hlavně místním, vysokoškolským fotbalem a také slavnou skupinou R.E.M. (Mám je sice ráda, tedy pár jejich písniček, ale odkud pochází, to jsem nikdy nezjišťovala.) Také se mi pochlubila, že má dva psíky - maltézáčka a tibetského teriéra - prý jsou velmi, ale velmi roztomilí. Ještě jsem se dozvěděla, že slečna moc ráda vaří (což tedy rozhodně společné nemáme). A ještě mi popřála šťastný nový rok. Pohled urazil 7 655 km za 6 dní, což mě přivádí k tomu, že jejich pošta funguje lépe, než naše (což není až tak překvapující).

Úžasná známka
Moc se mi líbí netradiční známka. Kulatý tvar je dosti neobvyklý, ještě jsem takovou známku nikdy neviděla. 


2 komentáře:

 1. Právě jsem u tebe objevila Postcrossing! A hnedle jsem se zaregistrovala, vygenerovala adresy a zítra jdu nakoupit pohledy, známky a posílat!
  Nadchlo mě to a hrozně se těším, až mi něco taky přijde!
  Děkuji za tento objev!
  Mimochodem, co na pohledy nejčastěji píšeš a jaké obrázky posíláš? =)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravíčko, jsem moc ráda, že Tě to nadchlo! Já jsem z toho taky pořád úplně v rauši. :D Mám hned takový dobrý pocit, že jsem někoho přivedla k téhle úžasnosti. :) Takže nemáš zač - mě to ohromně těší! :)
   Já se snažím - pokud mám - posílat obrázky, které si lidé na profilech "žádají". Většinou tam mají napsáno, co se jim líbí, co preferují a tak. :)
   Naštěstí jsem dost vášnivý sběratel pohledů, takže kdykoliv někde vidím nějaké krásné - když jedu do Prahy, často nakupuji např. v Neoluxoru, tam mívají (hlavně v Palladiu) černobílé umělecké pohledy či u Malostranského náměstí je takový "barevný krámek" a tam mají malované pohledy Praha/Česká republika a ty jsou boží, nebo mám ráda pohledy Marie Brožové, či třeba ulovím pohledy měst, když jedu na výlet. :)
   Vždycky jsem je sbírala sobě pro radost, syslila je, občas rozeslala po známých, ale pořád jsem tu měla dosti zásobu (pořád mám z čeho vybírat, ale už se mi to tenčí) takže jsem ani nemusela jít nikam lovit. :) Jo a také občas koupím v papírnictví POPROKAN takové hezké, barevné obálky.
   Jinak nejčastěji píši něco o sobě - jak se jmenuji, kde žiji, třeba připíši něco o městě, že ráda čtu, klidně i co mám zrovna rozečtené. Doporučím jim nějakou knihu, nebo třeba pěknou písničku, kterou mám ráda. :)
   Jinak Ti přeji, ať Tě to pořádně baví a ať se brzy dočkáš krásného pohledu - a pak spousty dalších. :)

   Vymazat