Home is wherever I’m with you
Už dlouho jsem se nepodělila o žádnou oduševnělou kapičku hudby. Tak tady je - další báječná píseň od Edwarda a "jeho Magnetické bandy". Tohle byla píseň, díky které jsem tuhle skupinku poznala a tolik si ji zamilovala. 
Vyvolává ve mě naprosto dokonalé pocity pohody, lásky a vzletnosti. Když ji poslouchám, má duše létá v kruzích nad mým tělem a raduje se z lehkosti bytí. Když mám pocit, že je něco špatně, tahle kráska mě vrátí do stavu vnitřní pohody a krásy. 

Pokud ji ještě neznáte, třeba si ji zamilujete stejně jako já...

Komentáře

 1. Jé, tuhle písničku znám "od slyšení", ale nevěděla jsem, kdo ji zpívá, tak děkuji :). Je krásně pohodová, málokdo mi to věří, ale mně se krásně učí při hudbě a tohle zní jako úplně stvořené pro tyto účely :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáš zač. :) Ona byla snad i v nějaké reklamě tuším. To mě teda vždycky osobně "nakrkne", když nějaká dobrá písnička, která se mi líbí "se prodá" reklamě.
   Já Tě chápu - já se nikdy nedokázala učit v tichu. Ať dělám cokoliv, ráda u toho poslouchám hudbu. Protože právě ta hudba mě oddělí od toho světa kolem a vytvoří mi takovou "prostorovou bublinu", ve které mě nic neruší a já se naopak mohu lépe soustředit na tvoření. :)

   Vymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!