Velká nadílka

Dnes mi paní pošťačka udělala ohromnou radost. Nejen že donesla balíček do soutěže (k tomu se dostanu v dalším příspěvku), ale také donesla slušnou hromádku pohledů. Přesněji 6. Vzhledem k počtu se nebudu moc rozepisovat a rovnou sem hodím obrázky (omlouvám se za kvalitu, ale v tomhle světle je to za trest). Snad jen prozradím, že mi slečna objasnila "záhadu" oné pohádky, kterou ve mně vyvolala zvířátka stojící s na hřbetě - jedná se skutečně o pohádku a sice "Brémští muzikanti" od bratří Grimmů

Od Chrise z Mannheim

Od Maud z Holandska

Od Diany z Lotyšska
    
Od Any z Portugalska
Od Ann z Moskvy
Od Eriky z Brému

Komentáře

  1. Pohledy jsou perfektní :) Už dlouho jsem žádný nedostala! Sice se zapojuji do postcrossingu, ale co zdražily známky, má aktivita podstatně klesla :)

    OdpovědětVymazat
  2. Jsou, viď. :) Taky se mi moc líbí. Jsem si teď docela zvykla co den nacházet ve schránce nějaké překvápko - a když tam není, jsem trochu zklamaná.
    Máš pravdu, že známky jsou poměrně drahá záležitost. Ale já jsem z toho prostě hrozně nadšená a ještě mě to nepustilo (jsem v začátcích), tak posílám o sto šest. I když už mi také několikrát blesklo hlavou, že bych se možná měla trochu krotit. :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!