Vánoce se blíží

Dnes jsem ve schránce objevila - v pořadí druhý - vánoční pohled. Tentokráte od slečny Viktorie z Běloruska. (Jméno Viktore se mi vždy hrozně moc líbilo. Asi kvůli mé "lehčí posedlosti" Anglií a královnou, která mě určitou část dětství provázela.)

Viktorie z Běloruska
Slečna žije v Minsku, je jí 22 let a už je vdaná. Nevím, proč mě tahle informace vyvedla z míry. Asi proto, že jsem o 2 roky starší a myšlenka toho, že už jsem dva roky "pod čepcem" je prostě divná. Manžela prý velmi miluje a říká mu (pokud jsem to správně rozluštila) "Heřmánek".

známka

Slečna má ráda jaro, květiny, zvířata - prý ráda sleduje Discovery a Animal Planet. Zbožňuje, když může jíst sladké a také když může spát dloooouho. Ráda chodí do opery - což bylo pro mne dalším, tentokráte spíše milým, překvapením. A také mi psala o posledním filmu (Diana - prý u něj plakala), na kterém byla v kině.

Komentáře

 1. Ona už je vdaná?! Mě je šestadvacet a vůbec si to nedokážu představit. Jinak krásnej pohled i známka.
  Což mi připomnělo, že bych měla jít koupit nějaké vánoční pohledy pro kamarády. Jsem nějak zapomněla. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď, když s to po sobě čtu, tak jsem měla asi místo "slečna" napsat "paní", když už je vdaná, no co. :D
   To já už mám vánoční pohledy rozeslané, doufám, že všechny. Posílala jsem je už kolem Mikuláše. Já zas nějak zapomněla nakupovat dárky :D

   Vymazat
 2. Chápu vaše reakce na vdavky před 25 rokem, já se vdávala v šestadvaceti, po škole. I tak jsem se cítila mladá, v 22 jsem řešila jen učení a večírky :o) A jsem tomu moc ráda, nemůžu zpětně říci, že jsem si v životě nic neužila. Nyní spokojeně pluji životem manželským a neměnila bych!!!!
  Rodičovská a já

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako teď už si celkem dokážu představit, že se "usadím". Našla jsem si někoho, kdo mě doplňuje a už nemám pocit, že by svazek manželský měl "být za trest".
   Ale těch 22 mi přeci jen přijde ještě krapet brzy. Ale zas to nikomu neberu, když se na to cítí.
   Tak to Ti přej ať je to i nadále spokojené! :)

   Vymazat

Okomentovat

Vřelé díky k Tobě letí z Hnízda!