Účtenky z Litvy

Dnes na mě ve schránce čekala další dvě překvapení. Vedle dopisu od slečny "Od fretek a čičin" (Fascinuje mě Tvá dochvilnost a rychlost psavé komunikace, obrovský palec nahoru. Chystám se na jeden z Tvých čajíků.) na mě čekalo další postcrossingové překvapení. Tentokráte bylo velké - bylo v obálce (poskládané z nějakých novin, myslím, že jde o reklamu na nějakou tiskárnu) a vedle pohledu s vážně zvláštně surovým uměním zde byla i spousta "obyčejností", ale mě to dostalo!

Zvláštně nechutné, co? :)
Pohled mi poslal Dovydas z Litvy. Jde o 19ti letého studenta archeologie na Vilniuské univerzitě (dozvěděla jsem se, že Vilnius je hlavní město, ne opravdu jsem to nevěděla). Prý velmi miluje historii a rád sbírá známky, mince a bankovky z celého světa. Ptal se mě, zda také něco sbírám. Napsala jsem mu, že pohlednice, bombičková pera a taky krásné ptačí pírko, když nějaké najdu na procházce.

Účtenky a lístky z bankomatu
Dále se zmínil o tom, že o mě četl, že mám ráda Salvatora Dalího, prý také obdivuje jeho práci. Chtěl mi poslat pohled s jeho dílem, ale moc se omlouval, že žádný nesehnal. Jedná se o nějaké umění ze soutěže, která se u nich konala.

Lístek na autobus se mi líbí nejvíc!
Také mi píše o těch drobnostech, které poslal. Má pocit, že díky těmto malým věcičkám mohou lidi lépe pochopit ty druhé a taky cizí země. Ještě mi nikdo nic takto neposlal a můžu říct, že je to zajímavé a potěšující, prohrabovat se takovými cizím obyčejnými věcmi. 

Známka

 


Komentáře