pondělí 9. prosince 2013

Soutěž o přírodní kosmetiku

Dnes přišel slíbený balíček voňavé, doma dělané přírodní kosmetiky, který bude v brzké budoucnosti patřit někomu z vás. O této kouzelné kosmetice jsem vás informovala pár dní zpět. Já sama jí s láskou používám. Nemám ráda věci plné umělotin a chemikálií, proto jsem sáhla po přírodní kosmetice. A byla bych moc ráda, kdybyste i vy poznali, jak je kosmetika od slečny Lucie z Flérackého obchůdku "Essence" příjemná, voňavá a chuťňoučká. No, posuďte sami.


Parfém, deodorant a lesk na rty


Balíček, který může být váš, obsahuje deodorant s vůní mandarinky a k němu ladící parfém s vůní citrusů. Místo pomyslné třešničky na dortu zastupuje jahůdkový lesk na rty. 

Přírodní deodorant - Mandarinka

Deodorant je složený s čistě přírodních složek. Nádhernou vůni zaručuje kvalitní éterický olejíček, který přispívá k účinné eliminaci pachu potu. Mandarinkový mám osobně nejraději, protože se jedná o velmi svěží vůni. Jedná se o přírodní alternativu k běžně dostupným deodorantům, které jsou plné hliníku a jiných, tělu ne příliš přátelských, chemických látek.


Tuhý parfém - Citrusy


Základem parfému je včelí vosk, mandlový a slunečnicový olej. Nádherně voní a vůně na kůži vydrží opravdu velmi dlouho. Citrusy jsem vybrala proto, že spolu s mandarinkou skvěle ladí. Sama jsem už měla to potěšení ho vyzkoušet a jde o velmi příjemnou vůni - je lehká, svěží a opravdu velmi příjemná. Dokonce mi pomáhá od bolesti hlavy. 

Lesk na rty - Jahůdkový
Osobně normálně lesky na rty vůbec nepoužívám. Udělala jsem však výjimku a mám doma jeden malinový. Musím říct, že jsem spokojená. Není lepkavý, což je příjemné a jeho velkou výhodou je to, že krom toho, že vaše rty ozdobí, zároveň je zvláční, vyživuje a chrání. Navíc dózička je velmi roztomilá.

Jak jsem psala výše, tyto úžasné, voňavoučké a zdraví neškodné skvosty mohou být vaše. A jak na to? Stačí se stát fanouškem zde na mé stránce na FB. Do komentáře mi pak napište jméno, pod kterým mě na FB sledujete, a také svůj e-mail. Aby to nebylo tak "suché", můžete se podělit o to, jaký je váš nejoblíbenější "vánoční film". A jelikož pod stromeček určitě dostanete spoustu věciček, soutěžit u mě můžete až do 31.12.2013 - tak aspoň dostanete k novému roku nějakou tu radost.