pátek 6. prosince 2013

Kouzlená přírodní kosmetika

Patřím mezi lidi, kteří milují přírodu. Mám ráda kvalitu a krásnou voňavost. Mám ráda, když na svou kůži nepatlám žádné umělé fujtajblíky. A tak jsem hledala kvalitní, přírodní kosmetiku, která by lahodila nejen mému oku, ale i ostatním smyslům a ke všemu byla za rozumnou cenu. A takovou jsem našla. Vyrábí ji jedna moc milá a ochotná slečna, kterou můžete najít na Fler.cz pod značkou "Essence".Bude to už rok, co jsem uskutečnila svojí první objednávku a od té doby nedám dopustit na její přírodní deodoranty, které mají spoustu krásných a příjemných vůní (a pokud byste náhodou nenašli přesně tu, která by se vám pozdávala, slečna je přístupná a ochotná jakýmkoliv možným dohodám a přáním), navíc po nanesení máte stále příjemný pocit, že vaše pokožka dýchá. 

Můj nejoblíbenější deodorant - mandarinkovýTuhé parfémy, to je další z mých "srdečních záležitostí". Nemám ráda těžkou vůni a umělost rozprašovacích parfémů, které jsou k dostání v drogerkách. Oproti nim je vůně tuhého parfému příjemná a na kůži déle vydrží. Navíc mi plně vyhovuje fakt, že zde mohu ovlivnit, kolik si toho na sebe namažu. Stačí trocha na krk a zápěstí a nádherně voníte. Jeho roztomilé, malé balení je praktické do kabelky. 

Krásně svěží vůně - já z parfému cítím hlavně mandarinku

Tuhost parfémů a deodorantů se s přibývajícím teplem zmenšuje, proto je vhodnější uchovávat je na chladnějších místech. V případě, že je deodorant moc "tekutý", není nic snadnějšího než ho dát do ledničky, kde vám opět pěkně ztuhne. Ale to je spíše záležitost letních měsíců, přes zimu se mi ještě nestalo, že by mi deodorant nadělal nějakou neplechu. Parfémy teplem spíše změknou, nemusíte se bát, že by vám vytekly do kabelky (osobně odzkoušeno). Co se týče intenzity vůně, slečna garantuje "voňavost" po dobu 3 měsíců - avšak vůně vydrží mnohem déle. 

Pleťové krémytonika používám s velkou radostí. Mám dosti citlivou kůži a po každém krému, který jsem si v krámě koupila, jsem byla rudá jako "paviání zadek". Pokud máte stejný problém, jako já, mohu vám slečniny krémy vřele doporučit! Krásně se roztírají a vstřebávají a samozřejmě nádherně voní.

Mandarinka je má nejVedle těchto krásných, voňavých kousků naleznete spoustu dalších báječných produktů - šampóny, balzámy na rty, soli do koupele, peelingy a spoustu dalšího!

Pokud přemýšlíte nad krásným dárkem k Vánocům, který potěší tělo i duši, pokud vám záleží na zdraví a tudíž i krásném vzhledu, necháte se rádi hýčkat vůní a přírodou, pak je tato kosmetika tím pravým.

Mám pro vás malé překvapení - v pondělí dorazí krásný balíček od slečny a já se o něj hodlám podělit dál s vámi.