Harryho soví pošta

Včerejší pošta se nesla ve znamení "soví pošty". Bylo to opravdu kouzelné, protože se mi ve schránce objevil pohled s Harrym stojícím na nádraží 9 a 3/4 společně s dalším pohledem, na kterém sedí nádherná sova. Kterého milovníka Harryho Pottera by tato "náhoda" nenadchla, že? (Vidíte, Vánoce jsou opravdu časem kouzel.)
Harry Potter 
Harry přišel od 16ti leté slečny z Ruska. Jmenuje se Dasha a žije v malém městečku mezi Moskvou a Petrohradem. Prý moc zbožňuje Harryho a doufá, že se mi pohled bude líbit. Jsem sice o nějakých 8 let starší, než ona, ale dokážete s představit, jak jsem byla vysmátá, dojatá a totálně rozchechtaná, když se mi Harry zjevil ve schránce.
Známka z Ruska
Sova přiletěla pro změnu z Ukrajiny. Slečna, která j poslala se jmenuje Tanya a prý je bioložka. Ráda vaří, ovšem co, to se mi nějak nepodařilo vyluštit. Prý i sbírá recepty. Moc se mi líbilo, že na pohled napsala, jakou měli v den odeslání u nich teplotu (jeden stupeň nad nulou). A tedy známka byla tou nejpodivnější, jakou jsem doposud na pohledu ze zahraničí viděla. 
Sova - Hedvika je hezčí, ale tuhle bych také brala

Nejpodivnější a nejzajímavější známka

Komentáře